Чому чоловікам не можна пити чай у пакетиках

14.08.2017 21:52
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Чому чоловікам не можна пити чай у пакетиках

Чоловіки, прислухайтесь! Детальніше читайте у "Країні Здоров'я". 

Німецькі дослідники встановили, що пакетований чорний чай містить небезпечні для людей речовини. Було проведено аналіз трьох дешевих і трьох дорогих сортів чаю і з'ясувалося: практично весь досліджений чай містить мінімум чотири види пестицидів. А в одному з сортів виявилося цілих десять різновидів цих шкідливих речовин, хоча їх концентрація і не перевищувала гранично допустиму норму. Також в п'яти з шести сортів чаю експерти виявили антрахінон. Дана речовина вважається небезпечним канцерогеном і заборонено в ЄС.

До речі, раніше про шкоду чаю заговорили британські фахівці. Співробітники Університету Глазго заявляють про те, що споживання чаю у великих обсягах негативно відбивається на організмі чоловіка. Зокрема, розвивається рак простати.

Це доводить аналіз медичних даних 6000 чоловіків 21-75 років. Виявилося, більшість учасників дослідження, які зловживають чаєм, страждали від простатиту. А в окремих випадках проявився рак передміхурової залози. Експерти підрахували: споживання більш 7 чашок чаю в день збільшує ризик прояву даного захворювання майже на 50%. Також, крім раку, чай пов'язаний з відхиленнями в роботі нирок і шлунково-кишкового тракту.
Теги: Донбасс, здоровье, мужчина
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх