ЕКСПЕРТИ НАЗВАЛИ 10 СПОСОБІВ ВИЗНАЧИТИ СВІЖІСТЬ ПРОДУКТІВ

13.08.2017 08:10
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
ЕКСПЕРТИ НАЗВАЛИ 10 СПОСОБІВ ВИЗНАЧИТИ СВІЖІСТЬ ПРОДУКТІВ

Експерти назвали 10 методів для визначення свіжості продуктів. Кілька простих правил допоможуть значно знизити ризик виникнення харчових отруєнь.

Для визначення свіжості яєць досить занурити одне в склянку, наповнену з водою. Зіпсоване спливе, тоді як свіже розгорнеться тупим боком догори. З метою перевірки вершкового масла його досить залити окропом. Натуральний продукт просто плавиться, подібно воску, маргарин – плаває шматочками. Погані ознаки, якщо масло кришиться і відрізняється безпосередньо білосніжним або надто жовтим кольором.

Як правило, виробники використовують крохмаль для збільшення густоти сметани. Щоб визначити його присутність, досить крапнути на ложку з продуктом йод. У підсумку «розбавлений» товар посиніє. Тим же способом можна перевірити молоко. При додаванні спирту в молоко, натуральний продукт почне розпадатися, а то, що розбавлене водою – ні. Натуральний сир при перевірці йодом змінить колір на оранжевий.

М’ясо важливо купувати без крові, домішок, слизу. Соки повинні бути прозорими. У той же час при невеликому тиску пальцем вм’ятина повинна швидко вирівнюватися, залишатися вона буде на несвіжому продукті.

Источник: wworld.com.uaТеги: Донбасс, продукты, правила, эксперт
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх