Последние новости раздела

Прикордонники, як на конвеєрі, "обілечували" за позачерговий проїзд через КПВВ "Майорськ"

01.06.2016 08:33
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Прикордонники, як на конвеєрі, "обілечували" за позачерговий проїзд через КПВВ "Майорськ"

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в шоці від того, що робили військовослужбовці ВПС "Бахмут" Краматорського прикордонного загону в зоні АТО.

Ось що повідомив Анатолій Васильович:

"Це потік... І не фури , а тупо по 200 грн. з кожного авто. Щодня(
Доповідь прокурора сил АТО:
Вчора о 23 год. 15 хв., Військовою прокуратурою Донецького гарнізону внаслідок оперативної комбінації оперативників УСБ України в Донецькій області, УВВБ ДПС України та оперативно-розшукового відділу Краматорського прикордонного загону припинено схему цинічного і систематичного отримання щоденних "хабарів" військовослужбовцями ВПС "Бахмут" Краматорського прикордонного загону в зоні АТО.
Прикордонники, як на конвеєрі, "обілечували" за позачерговий проїзд через КПВВ "Майорськ" людей, які слідують на тимчасово окуповану територію України.
Честь свою по 200грн. продавали, лінію розмежування як станок для "заробляння" грошей зробили.
Під час документування вчинення злочину, після отримання від підлеглого частини такої неправомірної вигоди у сумі 43 тис. гривень, за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (хабар), затримано на "гарячому" начальника відділу прикордонної служби "Бахмут" майора М., гроші вилучено.
Під час проведення невідкладних обшуків за місцем проживання військовослужбовців зі складу зміни прикордонних нарядів вилучено грошові кошти загальною сумою близько 600 тис. грн.
Документуємо, оформляємо протоколи затримання не менше 5 прикордонників.
P.S. Після таких новин ( за роботу підлеглих і оперативників) - скупа гордість, за прикордонників- глуха злість. Точніше ненависть. Як після цих поборів з прапором держави на формі знедолені переселенці і вимушені мігранти мають любити Украіну?"Теги: Донбасс, коррупция, пограничники, пункт пропуска, Майорск, КПВВ, Бахмутский район
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх