Окупанти Донбасу не хочуть, щоб Донецька фільтрувальна станція працювала без збоїв

10.08.2016 17:23
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Окупанти Донбасу не хочуть, щоб Донецька фільтрувальна станція працювала без збоїв

Українська сторона СЦКК постійно на всіх рівнях порушує питання щодо проблем функціонування Донецької фільтрувальної станції та безперебійної подачі питної води мешканцям Донбасу. Проте, слід констатувати, що керівництво ОРДО продовжує ігнорувати процес забезпечення режиму припинення вогню для проведення ремонтно-відновлювальних робіт високовольтних ліній ВЛ 110 кВ "Ясинувата-АКХЗ" №№ 1,2 для відновлення надійного електропостачання ДФС, яка зараз живиться лише через резервну ЛЕП.

"Питання щодо відновлення основної високовольтної лінії розглядається керівниками ОРДО вже понад два тижні.
Нагадаємо, що ДФС, у першу чергу, здійснює водопостачання населених пунктів Донецьк, Макіївка, Ясинувата, Авдіївка, Верхнєторецьк (причому, ці населені пункти знаходяться на територіях підконтрольних як українській владі, так і керівникам ОРДО). Виробнича потужність – 130000 кубометрів питної води на добу. Обслуговуючий персонал – близько 100 осіб. Будь-яка зупинка ДФС може спричинити припинення подачі питної води в домівки сотень тисяч мешканців вказаних населених пунктів.
Враховуючи, що основна високовольтна лінія має дуже серйозні пошкодження, для її відновлення знадобиться досить тривалий час. Беручи до уваги, що вже завершилася перша декада серпня, ситуація виглядає критичною, оскільки проводити відновлювальні роботи восени буде набагато складніше.
Різними способами затягуючи питання забезпечення режиму припинення вогню для виконання цих та багатьох інших ремонтно-відновлювальних робіт, керівництво ОРДО зводить нанівець перспективи здійснення Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей.
Не сприяє забезпеченню режиму припинення вогню і російська сторона СЦКК, яка зайняла в даному питанні позицію стороннього спостерігача, хоча відповідно до пункту 2 Додатку № 2 Доповнення до Комплексу заходів щодо виконання Мінських угод від 12 лютого 2015 року, це є основним завданням її діяльності.
Напередодні робочої поїздки зоною АТО першого заступника голови СММ ОБСЄ Олександра Хуга, планом якої передбачене відвідування Донецької фільтрувальної станції, українська сторона СЦКК виступила з ініціативою розпочати ремонтно-відновлювальні роботи основної гілки високовольтної лінії ВЛ 110 кВ "Ясинувата-АКХЗ" №№ 1,2 під час перебування першого заступника голови СММ ОБСЄ у цьому регіоні.
Разом з тим, українська сторона підтверджує позицію повного сприяння у питаннях проведення ремонтно-відновлювальних робіт на пошкоджених об’єктах інфраструктури Донбасу і в подальшому забезпечуватиме режим припинення вогню для безумовного виконання Мінських домовленостей", - повідомляє українська сторона СЦКК.Теги: Донбасс, война, АТО, обстрелы, Донецкая фильтровальная станция
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх