Що робили майбутні поліцейські з Краматорська

21.08.2016 07:35
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Що робили майбутні поліцейські з Краматорська

Учасники Краматорської Ліги майбутніх поліцейських вийшли на вулиці рідного міста з яскравими листівками, закликаючи молодь не вживати наркотики.

Краматорська філія Ліги майбутніх поліцейських продовжує активне громадське життя навіть влітку. Молодь стає ініціатором багатьох інформаційних акцій, підтримуючих здоровий спосіб життя або з протидії найрасповсюдженіших злочинів – шахрайств. Крім того, Лігівці відвідують парки розваг та ходять на екскурсії, що організують для них поліцейські.

Днями у центральній частині міста краматорські Лігівці – учні ЗОШ № 4, вийшли на вулиці, щоб закликати своїх однолітків не вживати наркотики. Вони розповсюджували яскраві листівки та спілкувалися на цю актуальну тему. Переважна більшість перехожих схвально оцінювала таку ініціативу та підтримувала Лігівців у прагненні до здорового способу життя, повідомляє Краматорський відділ поліції Донецької області.

"Дуже приємно, що в місті є така організація для молоді, адже вона виховує підростаюче покоління на справжніх цінностях", - відзначали більш дорослі краматорці.Теги: Донбасс, Краматорск, наркотики, дети, Лига будущих полицейских
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх