У Красногоровці міни та танкові снаряди розривалися поблизу лікарні та технікуму

22.10.2016 19:06
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
У Красногоровці міни та танкові снаряди розривалися поблизу лікарні та технікуму

Військовослужбовці української сторони СЦКК у Красногорівці виявили влучання двох 125-мм снарядів, випущених з основного озброєння танку. Вони впали на стадіоні Відокремленого підрозділу "Донецький технікум Луганського національного аграрного університету". А на вулиці Нахімова, поблизу Центральної районної лікарні спостерігачі Спільного центру знайшли кратери від розривів 4 мін калібром 120 мм.

Слід відзначити, що до лікарні міни не долетіли якихось 40 метрів, проте ушкоджень зазнала будівля трансформаторної станції. Внаслідок цього без світла залишилася лікарня та навколишні будинки. На щастя, з мирних мешканців ніхто не постраждав.
Незаконні збройні формування з напрямку Старомихайлівки у бік Красногорівки того разу гатили упродовж 4 годин. Вогонь вони розпочали ввечері 20 жовтня і закінчили вже на початку наступної доби. Як бачимо, декілька боєприпасів вони випустили й по густонаселеним районам міста, незважаючи, навіть, на лікувальні та освітні заклади.
На місцях події військовослужбовці української сторони СЦКК ретельно задокументували наслідки порушень режиму припинення вогню та застосування з боку НЗФ ОРДО забороненого Мінськими угодами озброєння. Вони одразу ознайомили із результатами фотофіксації представників патруля СММ ОБСЄ, який у цей час також працював біля лікарні, та передали їм всі матеріали, повідомляє прес-центр штабу АТО.Теги: Донбасс, война, Красногоровка, АТО, боевики, обстрелы
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх