Німецькі експерти оприлюднили суму збитків України від блокади

23.03.2017 07:45
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Німецькі експерти оприлюднили суму збитків України від блокади

Втрати української держави через блокаду транспортного сполучення з окупованими територіями Донбасу становлять 1,6 відсотка ВВП. Як передає replyua.net з посиланням на DW, відповідний висновок оприлюднила група німецьких радників, які працюють в Україні.

«У відповідності з усіма розрахунками, на тимчасово окупованих територіях Донбасу на даний час виробляється близько 1,6 відсотка ВВП України»,- поясним Рікардо Джуччі, який очолює групу радників. За його словами, найбільші втрати через блокаду Україна може понести в таких галузях, як електроенергетика і виробництво сталі. Крім того, економіст з Німеччини наголосив, що з макроекономічної точки зору блокада Донбасу для всієї України буде аналогом справжнього шоку, однак блокада катастрофою не стане, і МВФ даремно переніс терміни надання чергового траншу.

«В інших галузях ми не очікуємо шоку. Потрібно відзначити, що два цих регіону фактично вже давно відділилися, а кокс і антрацит Україна може імпортувати. Це обійдеться дорожче, є логічні проблеми, але Україна впорається з усім цим без глобальних наслідків », вважає економіст з Німеччини. 

 

Источник:  replyua.netТеги: Украина, Донбасс, убытки, блокада, эксперт
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх