Гройсман обіцяє економічний прорив вже за три роки

20.04.2017 11:10
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Гройсман обіцяє економічний прорив вже за три роки

На переконання голови уряду України Володимира Гройсмана, до 2020 року проведені реформи дозволять зробити країні економічний прорив. Як інформує replyua.net, про це прем’єр-міністр розповів в ефірі програми «Лівий берег з Сонею Кошкіною». Гройсман підкреслив, що уряду вдалося утримати ситуацію, не тільки вистояти в складних реаліях, а й домогтися економічного зростання.

Серед головних заслуг Кабінету Міністрів глава уряду поставив збільшення вдвічі розміру мінімальної зарплати, підвищення заробітних плат лікарям та вчителям, початок масштабних дорожніх робіт, зменшення залежності від вугілля, стабільну валюту, помірну безробіття і якісні доходи. Наступною метою для уряду є проведення пенсійної реформи. Якщо всі реформи будуть проведені, це дозволить Україні здійснити економічний прорив в період 2017-2020 років.

Як відомо, в підписаному Україною меморандумі з Міжнародним валютним фондом Київ чітко взяв на себе зобов'язання провести реформу пенсійної системи і відкрити ринок землі. За прогнозом економістів, у поточному році зростання ВВП України складе близько двох відсотків, інфляція - близько десяти відсотків. Теги: экономика, Украина, Донбасс, Гройсман
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх