Як Порошенко підтримав кримськотатарський народ

20.04.2017 21:10
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Як Порошенко підтримав кримськотатарський народ

Президент України підтримав розвиток кінематографа кримськотатарською мовою

Сьогодні, 20 квітня, президент України Петро Порошенко підписав закони “Про Українському культурному фонді” і “Про державну підтримку кінематографії в Україні”, повідомляє Politeka.

Як заявив президент, право на підтримку матиме лише продукція, яка буде вироблятися українською мовою, проте він зробив виняток для мови кримських татар.

[Short_link url = “https://politeka.net/ru/421465-v-krymu-iz-za-staroy-publikatsii-v-sotsseti-postradal-krymskotatarskiy-strimer/”]

“Єдине виключення для цього – кримськотатарська мова, з урахуванням тих позицій, в які, в наслідок незаконної анексії Криму потрапив кримськотатарський народ”, – сказав президент.

Закон передбачає, що державна підтримка кінематографії буде здійснюватися згідно з рішенням Ради щодо державної підтримки кінематографії на конкурсній основі за визначеними законом критеріями.

Порошенко взаявив, що реалізація нових підходів у державну підтримку культури і виробництва сприятиме виготовленню конкурентоспроможного продукту для виходу на світові ринки.Теги: Донбасс, Крым, татары, Порошенко
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх