У СБУ виступили проти рішення влади Одеси повернути радянські назви

27.04.2017 22:35
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
У СБУ виступили проти рішення влади Одеси повернути радянські назви

У Службі безпеки України Одещини виступили зі зверненням до міської влади Одеси, аби попереднє рішення щодо відновлення радянських назв міських об’єктів було скасовано, інформує replyua.net з посиланням на Уніан.

Керівник управління СБУ Одещини Сергій Батраков надіслав лист з відповідним зверненням меру Одеси Геннадію Труханову. Представництво обласного відділення СБУ заявило, що рішення міськради щодо поновлення радянських назв для одеських вулиць і провулків є провокаційним. Сергій Батраков гадає, що ухвалений наказ може мати негативні наслідки, зокрема загострити соціальну-політичну ситуацію, викликати антигромадські та антиконституційні виступи, які в свою чергу можуть використати сторонні сили для екстремістських чи терористичних дій. 

Нагадаємо, днем раніше депутати Одеської міськради підтримали рішення скасувати наказ про перейменування міських об’єктів в рамках політики декомунізації, що було затверджено колишнім очільником ОДА Одещини Міхеілом Саакашвілі. З цього приводу в обласній прокуратурі сьогодні, 27 квітня, розпочали кримінальне провадження. Теги: Донбасс, Одесса, СБУ, декоммунизация
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх