Последние новости раздела

Вірус холери в Україні: що відбувається і як захиститися

17.08.2017 14:42
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Вірус холери в Україні: що відбувається і як захиститися

Стало відомо про ситуацію в Миколаєві після виявлення у місцевій річці вірусу холерного вібріона

Як стверджує заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з соціально-гуманітарних питань Віталій Кондратов, на сьогоднішній день у місті не зафіксовано жодного випадку захворювання людей на холеру.

Найбільш імовірною причиною виникнення цього збудника називають аномальну спеку. З метою безпеки в Миколаєві з 16 серпня закриті всі пляжі.

“Після того, як була виявлена ​​ця інфекція в воді, були посилені додаткові заходи безпеки, ми провели додаткові обстеження, збільшено кількість точок зборів води, щоб моніторити ситуацію з тим, поширюється вона або не поширюється; мобілізували наше інфекційне відділення, перевірили, чи всі там готове в разі чого”, – пояснив чиновник.

Також він зазначив, що в місті заборонили риболовлю, в зв’язку з чим проводяться рейди поліції в місцях стихійного продажу риби, яка могла бути виловлена ​​минулого тижня.

У головній інфекційної лікарні Миколаєва також підтвердили, що жодного випадку захворювання громадян на холеру не зареєстровано, хворих з підозрою захворюваності на холеру не виявлено.

Нагадаємо, холера – смертельне захворювання, яке передається фекально-оральним шляхом, в основному при вживанні забрудненої води, овочів, фруктів, при купанні, а також через їжу і при побутових контактах. Інкубаційний період триває від кількох годин до 5 днів. Хвороба зазвичай починається гостро і призводить до різкого зневоднення організму. Першими симптомами холери є пронос, блювота, болі в животі.

Для того щоб уникнути рісказараженія необхідно не купувати продукти харчування, зокрема – рибу, в місцях стихійної торгівлі. Також варто особливо уважно ставитися до особистої гігієни, ретельно мийте руки перед тим, як брати або готувати їжу, після відвідування туалету. Мити овочі і фрукти перед вживанням і ретельно проварювати або прожарювати продукти харчування перед вживанням.

Нагадаємо, смертельно небезпечна хвороба знову вражає українців: на цей раз на лікарняне ліжко вона поклала жителя Харкова: в госпіталі зареєстрували новий випадок захворювання на ботулізм.

А на базі відпочинку «Вінниця» в Коблево зафіксовано масове харчове отруєння дітей, які прибули на відпочинок з Києва

Джерело: PolitekaТеги: Украина, Донбасс, болезнь, вирус, холера
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх