Последние новости раздела

Новий посол США у Росії заявив, що треба відновити кордони України

08.10.2017 17:28
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Новий посол США у Росії заявив, що треба відновити кордони України

Джон Хантсман заявив, що бажає поліпшити відносини між Москвою та Вашингтоном і першим кроком має стати відновлення українського кордону

Новий посол США в Росії Джон Хантсман заявив, що бажає поліпшити відносини між Москвою та Вашингтоном, однак першим кроком на цьому шляху мало би стати повернення Україні контролю над міжнародно визнаними кордонами.

«Це питання не лише Сполучених Штатів, але і Європи, Канади та практично кожної іншої розвиненої країни», - сказав Хантсман під час церемонії вступу на посаду в суботу, 7 жовтня.

Посол зазначив, що багато американців вірять у цілеспрямовану спробу Росії підірвати американську демократію через втручання у вибори президента, тому довіра між країнами залишається низькою.

Водночас Хантсман вважає, що Росія має спільний з США інтерес у тому, щоби покласти край загрозі з боку Північної Кореї.

«Діючи разом, ми гадаємо, Сполучені Штати і Росія могли би змусити північнокорейський режим сісти за стіл переговорів та знайти дипломатичне рішення», - цитує Хантсмана інформагенція AP. Цей коментар посла збігся в часі з твітом президента США Дональда Трампа, що спроби вести переговори із КНДР - це марнування часу.

Источник: dw.comТеги: Украина, США, Донбасс, граница, посол
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх