У РНБО відповіли, чи дійсно зупиняється залізничне сполучення між Україною та Росією

25.05.2017 19:50
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
У РНБО відповіли, чи дійсно зупиняється залізничне сполучення між Україною та Росією

Представництво РНБО розповіло, чи дійсно у відомстві розглядали можливість припинити сполучення з Росією залізницею, як раніше про це повідомили російські ЗМІ, інформує replyua.net з посиланням на ВВС.

В українському відомстві відповіли, що в РНБО не розглядали питання щодо можливої зупинки сполучення України та Росії пасажирськими залізними потягами. Російська ж преса розповсюдила інформацію про те, що відповідне рішення було ініційоване секретарем Ради нацбезпеки України Олександром Турчиновим. Також цю новину прокоментував і в Мінінфраструктури України. Очільник відомства Володимир Омелян зауважив, що в уряді не розглядали питання щодо припинення сполучення України з Російською Федерацією, як залізницею, так і автобусами. Щоправда сам Омелян вважає, що таке рішення було б цілком доцільним на тлі того, що відбувається на українському Донбасі за сприяння Росії.

Варто нагадати, що раніше авіасполучення з РФ було припинено ще в кінці 2015 року. Крім того, в кінці 2014 року на територію України припинили ходити російські пасажирські поїзди. Теги: Украина, Россия, Донбасс, Укрзализниця, поезда
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх