Від Ради вимагають заборонити в Україні культовий російський мультфільм

11.07.2017 08:52
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Від Ради вимагають заборонити в Україні культовий російський мультфільм

Активісти одеської громадської організації «Рада Громадської безпеки» просить заборонити транслювати в Україні мультфільм «Маша і ведмідь» російського виробництва. Звернення направлені в профільний комітет Верховної Ради, Держагентство з питань кіно та в комітет теле- і радіомовлення, передають Патріоти України.
На думку активістів, російські пропагандисти відправляють дітям чіткий меседж: ведмідь, який традиційно вважається символом РФ і асоціюється з цією країною, представляється в ролі великого сильного героя, який безкарно захоплює чуже майно, будинок, землю.
Також активісти вважають, що прибалтійські і українські експерти з інформаційної безпеки погоджуються із тим, що мультфільм демонструє військові дії, а вірніше - використання російськими військами «м'якої сили». «Мультфільм« Маша і ведмідь »є пропагандистським інструментом нав'язування дітям позитивного образу Росії, що є вкрай небезпечним для безпеки України», - зазначають активісти.Теги: Донбасс, мультфильм, запрет, Верховная Рада
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх