«Стоп Путін! Стоп війна» - жителі Європи вийдуть на акцію в підтримку миру та України

10.06.2016 09:04
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
«Стоп Путін! Стоп війна» - жителі Європи вийдуть на акцію в підтримку миру та України

Під гаслом "Стоп, Путін! Стоп, війна!" у багатьох країнах ЄС, а також у США, Канаді та Україні 10-11 червня відбудуться громадські акції на підтримку України. Учасники акцій планують пікетувати дипломатичні місії Росії, а також урядові будівлі у країнах проживання, щоб привернути увагу політиків і дипломатів до загострення ситуації на сході України, повідомляють українські ЗМІ.

Як повідомила "Радіо Свобода" координатор акції Ірина фон Бург (Швейцарія), її учасники також звертатимуться до Європейського парламенту з вимогою змусити Росію вивести свої війська з території України і припинити насильство на окупованих українських територіях та в анексованому Криму. Також учасники акцій звернуться до ОБСЄ щодо посилення спостережної місії на Донбасі та переходу роботи місії на цілодобовий режим, а також – щоб ОБСЄ контролювало непідконтрольну Києву ділянку українсько-російського кордону, каже фон Бург.

"Ми звертаємось до європейської, світової спільноти з вимогою посилити тиск на Росію, щоб вона вивела свої війська з окупованої частини України. Ще одна наша вимога до європейської спільноти – продовжити санкції проти Росії. У разі, якщо наші вимоги не будуть почуті і взяті до уваги, активісти українських європейських організацій будуть готові розпочати безстрокове голодування", – зазначила фон Бург.

На сьогодні, проведення акцій в підтримку України підтверджені в Амстердамі, Барселоні, Будапешті, Відні, Лондоні, Лозанні, Москві, Парижі, Празі, Цюриху, Франкфурті та у різних містах України.

Жителі міст Північної Америки мають долучитись до акції «Стоп, Путін» 11 червня, натомість в Естонії та Італії проукраїнські акції відбулись напередодні.


Фото: www.radiosvoboda.org/

Теги: Украина, США, Донбасс, Путин, война, Европа, акция
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх