АВДІЇВСЬКИЙ «ВУЛИК» ВІДКРИВ СВОЇ ДВЕРІ ДЛЯ МОЛОДІ

06.05.2017 16:10
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
АВДІЇВСЬКИЙ «ВУЛИК» ВІДКРИВ СВОЇ ДВЕРІ ДЛЯ МОЛОДІ

У прифронтовій Авдіївці розпочав роботу Центр сприяння розвитку молоді «Вулик». Створення такої платформи стало можливе завдяки співпраці ГО «Фонд розвитку громади», Авдіївської групи цивільно-військового співробітництва ЗСУ, Міжнародного дитячого фонду ООН UNICEF UKRAINE та Німецького банку KfW “Співпраця з Німеччиною”.

Приміщення відремонтоване, стрічка перерізана. Нині молодь «старої » частини міста, має Центр розвитку молоді. Його планували відкрити раніше, але зважаючи на обставини, що відбувалися навесні цього року, коли Авдіївка довгий час була без тепла, води та світла – це стало можливо тільки зараз. У Авдіївському «Вулику» зможуть займатися діти, молодь, та дорослі.

– Цей Центр – це місце розвитку дітей, тут ми будемо сприяти впровадженню технологій Банку ідей молоді у цьому місті. Все буде залежати від того, чим захочуть займатися відвідувачі цього Центру. Ми підтримаємо всі їхні ініціативи,- розповів журналісту «ДоТеБе» керівник громадської організації «Фонд розвитку громади» Станіслав Черногор.

Источник: dotb.dn.uaТеги: Донбасс, Авдеевка, дети, развитие
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх