За дві доби у окупантів Донбасу - 24 загиблих та 37 поранених

20.08.2016 12:26
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
За дві доби у окупантів Донбасу - 24 загиблих та 37 поранених

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило жахливі данні про втраті окупантів.

Ось, що пишуть представники ГУР:

"Протягом 18 – 19 серпня ц.р. підтверджені втрати противника склали 24 загиблих та 37 поранених військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка), 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ), 3 (Горлівка) та 100 (Макіївка) окремої мотострілецьких бригад 1 АК ЗС РФ, а також 6 окремого мотострілецького полку (Стаханов) та 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК ЗС РФ.
Значних втрат зазнала батальйонна тактична група (Донецьк) 331 парушутно-десантного полку (Кострома) 98 повітрянодесантної дивізії (Іваново) повітрянодесантних військ ЗС РФ.
У зв’язку із суттєвим погіршенням морально-психологічного стану російських десантників та з метою недопущення випадків дезертирства, командуванням ЗС РФ прийнято рішення щодо вивезення на територію Росії осіб, які відмовляються продовжувати контракт, ненадійних та хворих.
З огляду на значний негативний вплив реальних даних про втрати та перебіг бойових дій на морально-психологічний стан військ, у частинах і з’єднаннях російських окупаційних військ продовжується практика приховування дійсних причин загибелі та санітарних втрат серед особового складу".Теги: Донбасс, война, разведка, АТО, потери, оккупанты
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх