Прикордонники затримали 3 браконьєрів під час вилову піленгасу та бичків

18.10.2016 13:35
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Прикордонники затримали 3 браконьєрів під час вилову піленгасу та бичків

Трьох браконьєрів виявили минулої доби співробітники Держприкоронслужби під час патрулювання контрольованих прикордонних районів.
Прикордонний наряд відділу «Маріуполь» Донецького загону на березі р. Кальміус затримав двох наших співвітчизників на гарячому. Українці за допомогою заборонених знарядь лову - підйомних пасток, виловили близько 3 десятків піленгасу, чим нанесли збиток державі на суму близько 20 тисяч гривень.
А дільничний інспектором прикордонної служби відділу «Генічеськ» Бердянського загону спільно з представником Держрибоохорони затримали громадянина України, який здійснював незаконний вилов водних живих ресурсів в районі н.п. Червонопрапорне затоки Сиваш. За допомогою ятера, який є також забороненим знаряддям лову, він здійснив вилов бичків на суму понад 12 тисяч гривень.
В обох випадках до Національної поліції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).  Теги: Донбасс, Мариуполь, пограничники, рыбаки
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх