Чому сьогодні Дружківка бігла

22.10.2016 16:48
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Чому сьогодні Дружківка бігла

За підтримкою проекту USAID "Українська Ініціатива з Підвищення Впевненості" в Дружківці для любителів бігу відбувся аматорський півмарафон.

Сьогодні, 22 жовтня, з ранку площа Молодіжна зібрала в себе любителів легкоатлетичних змагань, у яких взяли участь як діти, так і дорослі, співробітники поліції, представники "Ліги майбутніх поліцейських", навіть звичайні перехожі.

Всі бажаючі мали змогу позмагатись на різноманітних дистанціях починаючи з 100 метрівки для дітей, та 5 і 12 км здолання дистанції для чоловіків і жінок. Честь правоохоронців у змаганнях довжиною 5 км - представляв старший інспектор Дружківського відділення поліції Краматорського ВП підполковник поліції Дмитро Щеглов, та троє представників "Ліги майбутніх поліцейських" Микита Чумаченко і Артем Ковальов, а їх товариш Ілля Дюмін – здолав дистанцію у 21 км.

По завершенню, кожного з забігів, півмарафонців було нагороджено медалями та цінними подарунками.

Порушень публічного порядку під час спортивного заходу зафіксовано не було, повідомляє Дружківське відділення поліції Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області.Теги: Донбасс, Дружковка, полиция, бег
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх