В зону АТО прибув богатир (ВІДЕО)

21.09.2016 10:34
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
В зону АТО прибув богатир (ВІДЕО)

Головний стронгмен України Василь Вірастюк приїхав в зону АТО, аби навідати прикордонників Донецького загону, які боронять українську землю від агресора.

Перший день Вірастюк провів на оперативно бойовій прикордонній комендатурі "Сартана", контрольному пункті в'їзду-виїзду "Гнутове" та бойовій прикордонній комендатурі "Волноваха". Військовослужбовці радо зустрічали українського ломуса, адже той часто навідує "зелених беретів" на лінії фронту.
На самому ж контрольному пункті Вірастюк не тільки поспілкувався з прикордонниками,а й з громадянами, які перетинають лінію зіткнення. Останні від захоплення і забули, що прибули на контрольний пункт для його перетину. Обступивши богатиря, робили фото на згадку та жартували. Надвечір стронгмен відвідав прикордонників на нульовій позиції у Березовому, контрольному пункті "Новотроїцьке" та не зміг поїхати від військових залишившись ночувати на одній із баз дислокації на передовій.
Сьогодні Вірастюк проведе цілий день з прикордонниками 23-го загону Морської охорони, де спробує себе в ролі стражі та здійснить справжній бойовий вихід у море з воїнами. А вже завтра Василь продемонструє сюрприз, який він приготував для прикордонників у Маріуполі, повідомляє прес-служба Донецького прикордонного загону.Теги: Донбасс, пограничники, богатырь, Василий Вирастюк, АТО, Мариупольское направление
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх